Başlangıç / Genel / Topçu Finans’tan Kredi Notu Düşük Herkese Kredi! Faturalı Hat Sahibiyseniz Hemen Başvurun!

Topçu Finans’tan Kredi Notu Düşük Herkese Kredi! Faturalı Hat Sahibiyseniz Hemen Başvurun!


Kredi notunuz düşük, bu sebeple ihtiyaç kredisi mi kullanamıyorsunuz? Topçu Finans, kredi notu düşük herkese kefilsiz, senetsiz kredi desteği sunuyor. Siz de başvurun, hemen kredinizi kullanın!

KEFİLSİZ İHTİYAÇ KREDİSİ           

Hayatın akışı içerisinde İhtiyaç kredilerine oldukça sık başvurulmaktadır. Çünkü farklı sebeplerle maddi sıkıntılar ortaya çıkabilmekte ya da o an için nakit sıkıntısı yaşanabilmektedir. Bu nedenle de ihtiyaç kredilerine başvurulur ve bütçeye uygun bir şekilde ayarlama yapılarak nakit ihtiyaçlar karşılanmış olur. İhtiyaç kredisi kullanımında en büyük zorluklardan birisi de kefil istenmesidir. Çünkü günümüz şartlarında bir kefil bulmak epeyce zordur. Birine kefil olmak çok sık yapılan bir eylem değildir. hele ki bu zamanda kefil olunmasını istemek pek çok kişisel ilişkiyi bile zedeler hale gelmiştir.  Bu da kredi kullanmak isteyen kişiyi oldukça fazla sıkıntıya sokar. Bu nedenle kişiler kefilsiz ihtiyaç kredisi kullandırtan bankaların peşine düşer.

Kefil İhtiyacı Neye Göre Belirlenir?


Kişiler ihtiyaç kredisi kullanmak istediklerinde kredilerle ilgili birtakım şartlar ya da istekler ortaya çıkabilir. Yani kişinin kredi talep etmesinin mümkün olup olmadığını belirleyen bazı unsurlar vardır. Bu unsurların en başında herkesin bildiği üzere kişinin kredi notunun ne olduğu gelmektedir. Burada kişinin geçmiş ödemelerinin zamanında olup olmadığına, eksik bir ödeme ya da başka bir sorun yaşanıp yaşanmadığına bakılır. Eğer kişinin kredi notunda problem yoksa bu kişi daha kolay bir şekilde kredi kullanabilmektedir. Ancak kredi notu düşük olan kişilere kefil ya da gelir belgesi gibi taleplerde bulunabilir. Yani bir kişinin kredi notu düşükse yüksek ihtimal o kişiden kefil istenmektedir.

Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Nasıl Olur?

Kredi veren kurumlar son zamanlarda şartları oldukça esnek hale getirmişlerdir. Bunda yapılan düzenlemelerin ve bankaların müşteri edinme politikalarının rolü büyüktür. Bu nedenle birçok kurum kefilsiz ihtiyaç kredisi kullandırtabilmektedir. Elbette son değerleme kredi veren kurum tarafından yapılır. Ancak son zamanlarda kefil ile ilgili ısrar bir nebze olsun azalmış durumdadır. Bu nedenle kefilsiz kredi kullanımı çok daha kolay hale gelmiştir. Bunun yanı sıra düşük olan kredi notunun birazcık bile arttırılabilmesi de kefil isteme talebini ortadan kaldırabilmektedir. Anlık nakit ihtiyaçlarında kredi notu yükseltmek için çok zaman olmasa da biraz daha orta vadeli ihtiyaçlarda kredi notu yükseltilerek kefil isteme talebi ortadan kaldırılabilir. Bu durum hem kişinin sicili açısından hem de nakit ihtiyacını karşılaması bakımından oldukça faydalı olmaktadır.

Hakkında: admin

Bu Çok Okundu

Denizbank’tan Şubeye Gitmeden Kredi! %1,04 Faiz Oranlarıyla Başlayan İhtiyaç Kredisi!

  Acil ihtiyaçlarınızda Deniz yine yanınızda! Siz de ihtiyaç kredisi çekmeyi düşünüyorsanız hemen kredi başvuru …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir