Başlangıç / Genel / Şekerbank Ayağınızı Yerden Kesecek Fırsatlarla Geliyor

Şekerbank Ayağınızı Yerden Kesecek Fırsatlarla Geliyor


Bir taşıt almanın zamanı geldiyse fakat gerekli parayı bir türlü denkleştiremiyorsanız çözüm Şekerbank’ın taşıt kredisinde. Sıfır ya da ikinci el araçlara sahip olabileceğiniz taşıt kredileri uygun faiz oranları ve isteğinize bağlı vade seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır.

Peki Taşıt Kredisinin Özellikleri Nelerdir

1000 liradan 100000 liraya kadar varan fiyat seçeneklerinin yanında 48 ay vade seçeneğiyle istediğiniz, hayallerini kurduğunuz arabaları almak artık mümkün. Vadesine göre değişen faiz oranları ile bütçenize uygun krediler alabilirsiniz. 3-24 ay vade de %1.51 faiz oranı uygulanmaktadır. 25-36 ay vade de faiz oranı %1.53 çıkmakla birlikte 37-48 ay vade de bu oran %1.55 olmaktadır.

0 Km Taşıt Kredisi: 3-48 aya varan vade imkanlarının yanı sıra yıllık%29.03 olmaktadır. Gecikme ücretlerinin standart oluğu kredi sayesine istediğiniz sıfır araca ulaşabilirsiniz. Hayallerinizi gerçekleştirme imkanı bulabilirsiniz bunun için yapmanız gereken tek şey başvuru formunu doldurup, kimlik fotokopisi, gelir belgesi, ücretli çalışanlar için son 2 ay içinde düzenlenmiş maaş bordrosu veya maaş yazısı veya gelir yazısı ile birlikte firma yetkili imza sirkülerini ve proforma faturasını teslim etmeniz yeterlidir.  Ayrıca sigorta ücretleri müşterinin maddi durumunun yanı sıra aldığı aracın özelliklerine değişiklik göstermektedir.


  1. El Taşıt Kredisi: Vergiler hariç her hangi bir tahsis ücretinin alınmadığı bir kredi olup 3-48 aya varan vade seçenekleri mevcuttur. KKDF %15 iken BSMV oranı %5’tir. Yıllık toplam maliyetin %29.03 olan bu kredi istediğiniz ikinci el aracı almanızı sağlayacak ve sizi daha konforlu bir yolculuğa taşıyacaktır. Bu krediyi almak için başvuru formu, kimlik fotokopisi, gelir belgesi, ücretli çalışanlar için son 2 ay içinde düzenlenmiş maaş bordrosu veya maaş yazısı veya gelir yazısı ile birlikte firma yetkili imza sirkülerinin yanı sıra alınacak aracın ruhsat fotokopisini de getirmeniz gerekmektedir.

Taşıt Teminat Kredisi: Yıllık toplam maliyeti kredinin sadece %29.03 olduğu bu kredi 3 aydan 48 aya varan vade seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır. Vergiler hariç her hangi bir tahsis bedelinin olmadığı bu kredilerde 24 ay vadeli 20000 lira krediye uygulanan faiz oranları KKDF %15 ve BSMV %5 olarak hesaplanmaktadır.

Sigorta masrafları müşterilerin isteklerine göre değiştikleri için burada yer edinmemiştir. Masraflar taşıtın motor gücüne ve çıktığı yıla yani yaşına göre de değişiklik göstermektedir. 12 yaşından büyük araçlar için kredi verilmemekle birlikte 70 yaş üstü müşterilere de kredi verilmemektedir. Farklı ödeme şekillerinin yanı sıra istediğiniz aracın giderlerini rahatlıkla karşılayabileceğiniz taşıt kredileri siz ve ailenizin rahat yolculuk yapabileceği araçları almak için büyük bir fırsattır. Başvuru formunu oldurup gerekli evrakları tamamlamanız dahilinde krediniz anında işleme konulacak ve gönül rahatlığıyla istediğiniz araca ulaşmanız sağlanacaktır. Bütçenize uygun taşıt kredileri Şekerbank şubelerinde sizi beklemektedir.

Hakkında: admin

Bu Çok Okundu

Denizbank’tan Şubeye Gitmeden Kredi! %1,04 Faiz Oranlarıyla Başlayan İhtiyaç Kredisi!

  Acil ihtiyaçlarınızda Deniz yine yanınızda! Siz de ihtiyaç kredisi çekmeyi düşünüyorsanız hemen kredi başvuru …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir