Başlangıç / Garanti Bankası /  Garanti Bankası Kredi Başvurusu

 Garanti Bankası Kredi Başvurusu


Hepimiz hayatımızın bir veya daha çok bölümünde çeşitli sebeplerden dolayı paraya ihtiyac duyuyoruz. Parasal sıkıntılar veya yeni bir duruma başlamak adına ihtiyacımız olan parayı,borç olarak bir yerlerden temin edebiliyoruz. Bu temin ettiğimiz yerler ve kişiler arasında hepimizin bildiği veya en çok kullanıma sahip olan Bankalar yer alıyor. Bankalar bizlere nakit para temini sağlarken elbette bunları geri ödememizi bekliyorlar. Pek çok kredi seçeneği sunan bankalar,geri ödeme koşulları ile ilgili de bazı seçenekler sunuyor. Çektiğimiz kredinin cinsine ve miktarına göre kişilere özel belli başlı planlar yapılıyor ve bu planlar sayesinde uzun veya kısa vadeli olarak, aldığımız parayı belli periyotlar aracılığı ile bankalara geri ödeme yapıyoruz.

Garanti Bankası Kredi İmkanları

Bahsettiğimiz bu konuda çok fazla müşterisi olan bir banka olan Garanti Bankası,hayatlarımızda bir yer edinmiş durumda. Yazımızın devamında Garanti Bankası kredi başvurusu nasıl yapılmalı ve Garanti Bankası ihtiyacı olan kişiler için nasıl krediler sağlıyor bunlara bakacağız. Öncelikle bu kredilerle ilgili olarak şunları saymamız mümkün:

  • Taşıt Kredisi
  • İhtiyaç Kredisi
  • Nakit Avans Hesabı
  • Konut Kredisi

Garanti Bankası’nın ihtiyacı olan kişilere sunduğu bu hizmetlerden faydalanabilmek adına öncelikle bir başvuru yapmak gerekiyor. Bu kredi başvurularını yapabilmek için bazı yollar var. Kafanızda ihtiyacınız olan meblayı belirlemeniz ve ne için kullanacağınız bu yolların ilk adımını oluşturuyor. İhtiyacınızdan fazla bir miktarı bankadan talep etmeniz durumunda,geri ödeme sizin için zorlayıcı olabilme ihtimaline sahiptir. Bu nedenle yukarıda maddelediğimiz kredi çeşitlerini kısaca anlatmakta fayda var.

Krediler Hakkında Kısa Bilgiler

  1. Taşıt Kredisi


Bir otomobil sahibi olmak istiyorsanız bu krediden faydalanabilirsiniz. Kefil istemeyen bu kredi sizlere 48 aya varan vade imkanları sunuyor. Ancak ek olarak belirtmekte fayda var,başvuru yaptığınız şube eğer isterse kefil isteme hakkına da sahip. Taşıt kredisinde Garanti bankası uygun faizli kredi imkanı sunuyor. Üstelik banka tarafından şahsınıza uygun bir ödeme planı da çıkarılacaktır. Bu kredi için başvuru yapmak istiyorsanız başvuru formunu doldurarak en yakın Garanti şubesine başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca gereken diğer belgeler: nüfus cüzdanınız,son üç yılınıza ait olan gelir tablonuz ve serbest bir işte çalışıyorsanız vergi levhası.

  1. İhtiyaç Kredisi

Garanti Bankası İhtiyacı olanlar için dijital kredi ve bahar kredisi gibi İhtiyaç Kredisi kampanyaları sunuyor. İhtiyaç kredisi almak istiyorsanız başvuru yapabileceğiniz bazı yollar mevcut. Garanti İnternet sitesinden,Garanti danışma hattından yada Garanti şubelerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. İhtiyaç kredi için gerekli görülen belgeler ise gelirinizin yazılı olduğu bir belge ve nüfus cüzdanınız.

  1. Nakit Avans Hesabı

Garanti Bankası hesabınızda yeterli bakiyeniz olmadığı zaman Avans Hesap kullanabilirsiniz. Sadece kullandığınız tutara göre,kullandığınız gün için faiz ödersiniz. İnternet üzerinden,şubelerden veya telefon aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz. Nüfus cüzdanınız ile başvuru yapmanız yeterli olacaktır ancak banka sonradan sizden bazı ek belgeler isteyebilir.

  1. Konut Kredisi

Ev sahibi olmak gibi bir amaç için paraya ihtiyacınız varsa bu kredi türünü seçebilirsiniz. Garanti Bankası İnternet sitesi üzerindne doldurabileceğiniz başvuru formundan sonra,bu konuda yetkili olan kişiler size geri dönüş yapacaktır.

Yazımızda belirtmeyeçalıştığımızGaranti bankası kredi başvuru şartları,aslında bir yerde güvenilirliğinizi kanıtlamak içindir.Aldığınız borcu geri ödeyeceğinize bankanın inanması için bu şartlar koyuluyor. Gerekli belgeleri edindikten sonra detaylı şartları seçtiğiniz krediye göre banka çalışanı sizinle paylaşacaktır. Garanti Bankası’nın bir diğer hizmetide kredi yapılandırmadır. Bu hizmet sayesinde bireysel olarak çektiğiniz krediyi,taşıt ve konut kredisini yada kredi kartı borcunuzu yapılandırabilirsiniz.

Hakkında: admin

Bu Çok Okundu

Garanti’den Sonbahar Kredisi! Aylık 770 TL’ye 25.000 TL

Sonbahar Kredisi Hemen Başvur Kredini Garanti’den Al!  Sonbaharda tüm ihtiyaçlarınız için cebinize uygun bireysel kredi seçenekleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir