Başlangıç / Garanti Bankası / Garanti Bankası Hafta Sonu Açık Şubeler

Garanti Bankası Hafta Sonu Açık Şubeler


Para kullanımının her yerde artması sebebiyle bankaların kullanımı da her geçen gün artış gösteriyor. Her türlü para işlemini yapan bankalar aynı zamanda sermaye ve kredi konularında da sayılamayacak kadar çok seçenek içeren olanaklar sunmaya devam ediyor. Bu bankalardan biri olan Garanti Bankası, müşteri memnuniyetini sağlamak adına yenilikler oluşturmaya gayret eden kuruluşlardan biri. Hal böyle olunca kullanıcıları tarafından günün her saati ve dakikası kullanılıyor yada kullanılmak isteniyor. Yalnız kullanıcıları memnun edebilen bu işlemler bir yerde de mutsuz edebiliyor. Bunun en büyük sebeplerinden biri ise haftasonu hizmet vermemeleri olarak biliniyor. Bazen yalnızca banka sayesinde halledebileceğimiz parasal işlemler ile karşılaşıyoruz. Banka aracılığı ile halledebileceğimiz bu parasal işlemler,özellikle hafta sonlarında,tatillerde yada mesai saati dışında karşımıza çıktığında hepimiz büyük bir çaresizliğe kapılıyoruz. Ancak durum gerçekten böyle mi? Peki çoğumuzun kullandığı Garanti Bankası hafta sonu açık mı? Yazımızın devamında bu konuda duyduğunuz merakı en aza indirmeye çalışacağız.

Bankalar Haftasonu Hizmet Veriyor mu?

Hayır,aslında tüm bankalar ve tüm şubeler haftasonu hizmet vermiyor. Ancak kullanımın ve ihtiyacın artmasıyla birlikte bankalar da bu talebi göz önünde bulunduruyor. Bunun bir sonucu olarak ise tüm şubeleri için olmasa bile bazı şubelerini hafta sonu açık olacak şekilde görevlendiriyorlar. Özellikle gün ve saat fark etmeksizin banka kullanımının en yoğun olduğu avmler, havalimanları,sınır kapıları veya gümrüklerde hafta sonları açık olan bankalar bulmanız mümkün. Garanti Bankası ise hafta sonu açık olan bankalar arasında yer alıyor.


Garanti Bankası Haftasonu Hizmeti

Bildiğimiz üzere olası olumsuz sonuçları önlemek amacıyla belli bir saatin ardından banka kapıları müşterilerine tamamen kapatılıyor. Ama az önce belirttiğimiz gibi banka kullanımı çok yoğun olan bazı yerler de haftasonları açık olan şubeler bulunuyor. Ayrıca mesai saatleri dışında işlem yapma ihtiyacı duyan müşteriler için,bu şubeler mesai saatleri dışında da bir süre hizmet veriyor. Yanı eğer Garanti bankası cumartesi günü açık mı? Diye bir soru sorma ihtiyacını olursa,cevabımız “bazı şubeler evet açıktır” olacaktır.Unutmadan söyleyelim,bazı işlemlerinizi internet bankacılığı aracılığı ile de şubeye gitmeden halletmeniz mümkün. Ancak yaşadığınız sorunu internet bankacılığı aracılığı ile halledemiyorsanız,tabi ki en doğrusu açık olan bu şubelere ulaşımınızı sağlamak olacaktır. Şimdi dilerseniz asıl sorunuzu cevaplamak için Garanti bankasının hangi şubeleri hafta sonu açık hep birlikte bir bakalım.

Haftasonu Açık Olan Garanti Bankası Şubeleri

Ankamall Alışveriş Merkezi-Ankara 10:00 – 21:00

Optimum Alışveriş Merkezi-Ankara/Eryaman 10:00 – 21:00

Panora Alışveriş Merkezi-Ankara 10:00 – 21:00

Terracıty Alışveriş Merkezi-Antalya 10:00 – 21:00

Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali 7 gün 24 saat açık

Antalya Havalimanı İç Hatlar Terminali 7/24 Açık

Forum Çamlık-Denizli 10:00 – 21:00

Cevahir Alışveriş Merkezi – İstanbul 10:00 – 21:00

İstinye Park Alışveriş Merkezi – İstanbul 10:00 – 21:00

Capacity Alışveriş Merkezi – İstanbul 10:00 – 21:00

Akmerkez Alışveriş Merkezi – İstanbul 10:00 – 21:00

İçerenköy Carrefour – İstanbul 10:00 – 21:00

Ataköy Plus Alışveriş Merkezi – İstanbul 10:00 – 21:00

Atatürk Havalimanı – İstanbul 7 gün 24 saat açık

Sabiha Gökçen Havalimanı – İstanbul 09:00 – 18:00

Mavişehir Alışveriş Merkezi – İzmir 10:00 – 21:00

Forum Bornova – İzmir 10:00 – 21:00

Gebze Center Alışveriş Merkezi – Kocaeli 10:00 – 21:00

Sarp Sınır Kapısı – Artvin 08:00-20:00

Kapıkule Sınır Kapısı – Edirne 7 gün 24 saat açık

Hamzabeyli Sınır Kapısı – Edirne 08:00-20:00

Habur Sınır Kapısı – Şırnak 08:00-20:00

Hakkında: admin

Bu Çok Okundu

Garanti’den Sonbahar Kredisi! Aylık 770 TL’ye 25.000 TL

Sonbahar Kredisi Hemen Başvur Kredini Garanti’den Al!  Sonbaharda tüm ihtiyaçlarınız için cebinize uygun bireysel kredi seçenekleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir