Başlangıç / Kredi BLOG / Evsizlik Büyük Bir Dert Kurtulmanın Kolay Yolu İse Tabi ki Konut Kredisi

Evsizlik Büyük Bir Dert Kurtulmanın Kolay Yolu İse Tabi ki Konut Kredisi


Kira ödemenin getirdiği zorluklar ve her an evsiz kalma korkusunun verdiği sıkıntılar karşısında bunalan insanlardan biri de sizseniz ihtiyacınız olan tek şey bir konut kredisine başvurmaktır. Yeni bir ev almak istiyor fakat parayı denkleştiremiyorsanız ya da kiradan kurtulma arzuları içinde yanıp tutuşuyorsanız Şekerbank’ın konut kredileri tam da size göre. Ölçülü faiz oranları ve isteğinize bağlı vade seçenekleriyle istediğiniz evde rahatça oturmanız artık mümkün. Kira ödemek sadece günü kurtarmak olduğu için bu düzenden kurtulmanın vakti geldi e geçiyor. Artık kendi evinize sahip olmanızın vakti geldi. Bunca zamandır ödediğiniz kira ücretleri karşısında elinize hiçbir şey geçmedi. Ama şimdi kira öder gibi ev sahibi olma kolaylığı sağlayan konut kredileri var.

Konut Kredisinin Özellikleri Nelerdir

Kredinizi sabit faiz oranına sahip seçebileceğiniz gibi eşit taksitler halinde de seçebilir ve kira öder gibi taksitlerinizi ödeyebilirsiniz. Bunun yanı sıra artan taksitli esnek ödeme seçenekleri de mevcut olup sizin isteğinize göre şekillenen ödemeler de vardır. Vadeyi 30 yıla kadar uzatabilme imkanınızın olmasının yanı sıra kısa süreli ödemeler yaparak faiz oranlarını azaltma imkanı da vardır. 120 aya kadar uzatabileceğiniz konut kredileri ev sahibi olmanız için büyük bir fırsat. Rahat ödeme koşullarıyla kendi evinize sahip olabilir ve kira derdinden kurtulabilirsiniz.


Konut Kredisi: Vergiler dışında her hangi bir tahsis ücretinin alınmadığı konut kredilerinde BSMV dahil ekspertiz ücreti 1930,95 liradır. İpotek tesis ücretinde BSMV ücreti alınmamasının yanı sıra maksimum üçüncü kişilere ödenecek ipotek tesis ücreti alınır. Bu ücret 147.5 liradır. 3 aydan 120 aya kadar olan vade seçeneklerinde %1.29 faiz oranı uygulanmaktadır. Yıllık toplam maliyet %17.01 gibi düşük bir oranken gecikme bildirisi için 2,66 lira kesintisi yapılmaktadır.

TOKİ Kredisi: TOKİ Kredisi, tahsilat banka komisyonu olarak ödeme tutarı üzerinden hesaplamaları yapılan bir kredi türüdür. Asgari faiz oranı %1.5 iken azami %2’ye kadar çıkmaktadır.

Kira ödeyerek paranızı kaybetmek yerine aynı kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlayan konut kredileri sizin için çok uygun bir fırsattır. Şekerbank farkıyla yeni bir evde oturmak artık sizin de hakkınız. İstediğiniz semtte, istediğiniz fiyatta, istediğiniz konumda, size uygun, ödeme kolaylıklarıyla kira öder gibi sahip olacağınız evler Şekerbank farkıyla sizlere ulaştırılıyor.

Kefil şartı olmadan alabileceğiniz konut kredileri sayesinde sizde artık rahat bir nefes alabilir ve kiracı olarak yaşama derinden kurtulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken en yakın Şekerbank şubesine gitmek. Gerekli evrakları tamamladığınız an istediğiniz evde, istediğiniz manzarayı seyrederek oturma fırsatını elde edebilirsiniz. Kefil yerine teminat olarak satın alığınız evi ipotek etmekteyiz. Güven içinde oturabileceğiniz rahat bir yuvaya sahip olmak için size uygun konut kredileri Şekerbank şubelerinde.

Hakkında: admin

Bu Çok Okundu

Burgan Bank’tan 4 Yıl Vadeli BORÇ TEMİZLEME KREDİSİ!

Borç Transfer İhtiyaç Kredisi Özellikler Borç Transfer İhtiyaç kredisi ile tüm ödeme sıkıntılarını rahatlığa çevirebilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir