Başlangıç / Genel / Denizbank’tan Şubeye Gitmeden Kredi! %1,04 Faiz Oranlarıyla Başlayan İhtiyaç Kredisi!

Denizbank’tan Şubeye Gitmeden Kredi! %1,04 Faiz Oranlarıyla Başlayan İhtiyaç Kredisi!


 

Acil ihtiyaçlarınızda Deniz yine yanınızda! Siz de ihtiyaç kredisi çekmeyi düşünüyorsanız hemen kredi başvuru yaparak Denizbank’tan kredinizi birkaç dakika içerisinde alabilirsiniz! Cep telefonu ve TC kimlik numaranızla başvuru yapın, kredi sonucunuzu hemen öğrenin!

Onaylı ihtiyaç kredinizi kullanmak için Denizbank’ın resmi web sitesine ya da mobil uygulamasına girmelisiniz. Bankanın sitesi ya da mobil uygulamasındaki krediler bölümünden ihtiyaç kredisini seçerek telefon numaranızı ve TC kimlik numaranızı girdikten sonra kredi başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank’a yaptığınız kredi başvurunuz onaylanırsa kredinizi size en yakın banka şubesinden alabilirsiniz.


Denizbank resmi web sitesinden ‘’Kredi Kullanma Koşulları’’nı şu şekilde belirtmiş:

Bankanın hesaplama aracını kullanarak sizin için 50.000 TL’lik 48 ay vadeli planı inceledik. Denizbank’ın sunduğu Web’de Kredi için örnek faiz oranı ve ödeme tablosu ise şu şekilde oluşturulmuş:

 

Hakkında: admin

Bu Çok Okundu

%1.04 Cazip Faiz Oranıyla Krediniz Denizbank’ta! Tüm Nakit İhtiyaçlarınızda Deniz Yanınızda!

Uygun Faizli İhtiyaç Krediniz Deniz’de! %1.04’ten başlayan avantajlı ve uygun faiz oranlarına sahip ihtiyaç krediniz Deniz’de! Sadece TC Kimlik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir