Başlangıç / Garanti Bankası / Aylık 249 TL’ye 7.500 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı

Aylık 249 TL’ye 7.500 TL İhtiyaç Kredisi Fırsatı


İhtiyaçlara göre en uygun kredi imkanlarını sunan Garanti Bankası, 7.500 TL’yi 249 TL taksitle veriyor. Yüzde 1.74 faiz oranıyla sunulan ve dijital kredi adı altında verilen ihtiyaç kredisi için yapmanız gereken başvuruda bulunmak. Başvurularınızı eğer Garanti hesabınız var ise mobil bankacılık ile yapabilir ve onaylanan kredinizi anında hesabınıza çekim yapabilirsiniz. Eğer Garanti hesabınız yok ise yapmanız gereken sadece internet üzerinden başvurmaktır.

Başvuru İçin Gerekli Bilgiler Neler?

Garanti Bankası’nın sunmuş olduğu kredi kampanyalarından faydalanmak için kimlik belgeniz yeterli olacaktır. Banka değerlendirme sonucunda onaylanan krediyi anında hesabınıza yollamaktadır.


Garanti Bankası Yorumları Nasıl?

Garanti Cep üzerinden yapılan kredi başvurularının sadece 2 dakika içinde hesaplarında olduğunu söyleyen bir çok müşteri bulunuyor. Ayrıca Yaz Kredisi ile faizlerin 1.29’a kadar indiğini de belirtmek mümkün. Tek yapmanız gereken başvurmak ve sonucu beklemek olacaktır.

Neden Kredi Çıkmaz?

Kredi çıkmama nedeni anlık borçlarınızın fazla olmasından dolayıdır. Yada gecikmiş borçlarınız olması da kredi çıkmaması için bir neden olabilir. Olumlu yanıt almak için anlık borçlarınızın gelirinizle ödeyecek seviyede olması gereklidir. Ayrıca gecikmede bir krediniz var ise yine  bankalara size kredi vermeyebilir. Ama bu durumlarda bile en az 2000 TL tanışma kredisi veren NKolay yani Aktif Bankası’nıda deneyimleyebilir ve küçük ihtiyaçlarınızı gidebilirsiniz.

Hakkında: admin

Bu Çok Okundu

Garanti’den Sonbahar Kredisi! Aylık 770 TL’ye 25.000 TL

Sonbahar Kredisi Hemen Başvur Kredini Garanti’den Al!  Sonbaharda tüm ihtiyaçlarınız için cebinize uygun bireysel kredi seçenekleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir