Başlangıç / Yapı Kredi / Ayaklarınızı Yerden Kesecek Hayallerinizdeki Araca Çabucak Kavuşun

Ayaklarınızı Yerden Kesecek Hayallerinizdeki Araca Çabucak Kavuşun


Hayalinizdeki Binek Aracı Alırken Yapı Kredi Yanınızda

Sıfır km ve 10 yaşını doldurmamış ikinci el araçlar için kefilsiz ve ekspertiz süreciyle uğraşmadan hayalinizdeki binek araç için bireysel taşıt kredisi fırsatlarımızı öğrenmek için size en yakın Yapı Kredi şubesine bekliyoruz.

Eğer bir araç filosu kurma düşünceniz varsa düşük faiz oranları ve çeşitli avantajlar için firmalara uyguladığımız Taşıt Kredisi kampanyalarına mutlaka göz atın.

Yapı Kredi müşterilerine özel Ford Otosan iş birliği kapsamındaki Ford Options taşıt kredileri için www.fordfinans.com.tr’ye bakmadan bir Ford binek araç almayın.

Motosiklet Tutkunlarına Bir Destek De Yapı Kredi’den

Sıfır km ya da ikinci el motosiklet alırken tek seferde 1.000 TL ve üzeri tutarlarda kredi kullanabilirsiniz. Sıfır km motosiklet alımında 36 ay vade ile, ikinci el motosikletlerde ise 36 aya kadar varan vadelerle bütçenizi zorlamadan geri ödeyebilirsiniz. Maddi durumunuza göre taksit miktarını ve tutarlarını Esnek Geri Ödeme Modeli kapsamında ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz. Taksitlerden bağımsız olarak ara ödeme yapmak isteyen müşterilerimizin yaptığı ödeme taksit tutarlarından düşülecektir.

Uygun vade ve faiz oranlarıyla Motosiklet Kredisi kullanmak için en yakınınızdaki Yapı Kredi şubesine uğrayarak bilgi alabilirsiniz. Yapı Kredi bireysel bankacılık hesaplama araçlarıyla ödemelerinizle ilgili hesaplamalarınızı yapabilir aynı sayfada bulunan faiz ve ücretler bölümünde Motosiklet Kredisiyle ilgili ücret ve faiz bilgilerini bulabilirsiniz.


Hayalleri Denizlere Yelken Açmak Olanların Da Kredisi Yapı Kredi’den

Bugüne kadar açık denizlere yelken açmak için destek bulamamış herkesin hayallerine giden yol Yapı Kredi’den geçer. Hayallerinizi süsleyen tekne için Tekne Kredisini sıfır veya ikinci el tekne alımlarında 48 aya kadar varan vadelerle kullanabilirsiniz.

Tekne Kredisi Şartları

30.000 TL’ye kadar olan tutarlarda teminatsız, 100.000 TL’ye kadar olan tutarlarda kefalet karşılığı veya varsa mevduat ya da menkul kıymet rehini veya varsa gayrimenkul ipoteği veya ticari amaçlı kullanım için gemi siciline kayıtlı ise gemi ipoteği ile tekne kredisi kullandırılır.

Yapı Kredi Tekne Kredisini almak gibi ödemek de kolay! Size uygun Esnek Geri Ödeme Modelini seçerek bütçenizi zorlamayan size en uygun koşullarda geri ödeme planı oluşturabilirsiniz. Ara ödemelerle kalan taksit tutarlarını azaltabilirsiniz. Kredinizi kapatmak isterseniz belirlenen vadeden önce ödeyip kredinizi kapatabilirsiniz.

Ne Kadar Taksit Ödeyeceğim?

Tüm taşıt kredilerimizle ilgili ücret ve faizleri, yakınınızdaki bir şubemize uğrayarak hemen öğrenebilirsiniz. Bankamızda bulunan hesabınıza otomatik ödeme talimatı vererek kredi geri ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra 444 0 444 / 0850 222 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı, Yapı Kredi Internet Şubesi ve Yapı Kredi ATM’lerinden de kredi geri ödemelerinizi yapabilir ve ödemelerinizden Worldpuan kazanabilirsiniz. Kazandığınız Worldpuan’ları 130.000’den fazla World Üye İşyerinde kullanabilirsiniz. 

Hakkında: admin

Bu Çok Okundu

Günde 8 TL’ye 5.000 TL İhtiyaçlarınız Şimdi Yapı Kredi’de

İhtiyaç Krediniz şimdi Yapı Kredi’de! %1,27’ten başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç krediniz Yapı Kredi’de. Yapı Kredi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir