Başlangıç / Akbank / Akbank’tan 30.000 TL’ye Kadar Direkt Kredi! İmzasız, Belgesiz Anında Hesabınızda!

Akbank’tan 30.000 TL’ye Kadar Direkt Kredi! İmzasız, Belgesiz Anında Hesabınızda!


Türkiye’nin önde gelen bankalarından Akbank, müşterilerine anında kredi veriyor. Üstelik imzasız ve belgesiz! Siz de ihtiyaç kredisi çekmek istiyorsanız Akbank Direkt uygulamasından kredi başvurusu yaparak birkaç dakika içerisinde kredinizi alabilirsiniz. Hemen Akbank Direkt uygulamasını indirin ve kredi başvurunuzu yapın!

Akbank Direkt uygulamasını kullanarak ne kadar ihtiyaç kredisi kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Hemen uygulamayı indirin, telefonunuzu sağa sola sallayın ve kredi tutarınızı öğrenin. Akbank, sizlere kredi puanınıza göre ihtiyaç kredisi teklifleri sunuyor. Siz de hemen krediden faydalanın!


Örneğin; 30.000 TL tutarında Akbank ihtiyaç kredisi kullanmak isterseniz 48 Ay vadeyle aylık 952.76 TL bir ödeme yapmanız gerekiyor. Akbank Direkt Kredi faiz oranları kullanacağız vade seçeneklerine göre değişkenlik gösteriyor. Siz de bütçenize en uygun oranlarla ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

Akbank, diğer bankalara nazaran sunduğu bu kolay kredi çekme imkanıyla sizlere büyük bir fırsat sunuyor. Acil ihtiyaçlarınıza anında çözüm üretmenizi sağlayacak Akbank Direkt kredi için öncelikle uygulamayı indirmeniz gerekiyor. Bankanın Android ve Ios işletim sistemleri için sunduğu uygulamayı indirin, siz de hemen kredi başvurunuzu yapın!

Hakkında: admin

Bu Çok Okundu

Akbank’tan 10.000 TL Kredinizi şimdi alın, ödemelerinizi 2018’e erteleyin!

%1,30*’dan başlayan faizlerle 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi Akbank’ta!​ Çok avantajlı faizlerle kredinizi şimdi kullanıp, dilerseniz …

1 Yorum

  1. Kredi veriyoruz diyorsunuz bintane sart kosuyunuz insanlara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir