Başlangıç / Kredi BLOG / Adı Gibi NKolay Kredi! Herkese En Az 2.000 TL Tanışma Kredisi

Adı Gibi NKolay Kredi! Herkese En Az 2.000 TL Tanışma Kredisi


Son zamanların en dikkat çeken banka kredi kampanyalarının başında gelen NKolay kredi herkese kredi veriyor. Puanlarınız düşük bile olsa tanışma kredisi adı altında en az 2.000 TL kredi veren banka bu tavrıyla insanlara olan güvenini perçinliyor.

Online kredi devi olarak son günlerde yüksek bir çıkış yapan N Kolay’da Kredi notunuz düşük olsa bile en az 2.250 TL’den başlayan miktarlar ile anında kredi hesabınıza tanımlanıyor. Şubeye gitmeye gerek kalmadan kartınız evine içinde krediniz yüklü olarak teslim ediliyor. Hem de hiç şart olmadan.

Kredi notum kötü diye üzülmeyin hemen başvuru yapın ve anında alabileceğiniz rakamı öğrenin. Düşük taksitler ile geri ödeyin cebinizi ve bütçenizi rahatlatın.

Peki, Nasıl Başvuracaksınız?

4 seçenek üzerinden işlem yapabiliyorsunuz. Bunlar;

  • Aktifbank müşteri olanlar
  • PassoLig Banka Kartı olanlar
  • Ön Ödemeli kartı olanlar
  • Yada yeni müşteriler

İlgili kategoriyi seçtikten sonra almak istediğiniz kredi tutarı ve ödemek istediğiniz taksit tutarını belirliyorsunuz.

İleri deyip devam ettikten sonra gerekli bilgilier sizden talep ediliyor. Bunları verip SMS onayı yaptıktan sonra sistem size ne kadar kredi vereceğini bildiriyor. Ardından bu miktarı kabul etmeniz halinde N Kolay size kart yolluyor ve ertesi gün sizi arıyor. Kartınız evinize geliyor ve krediniz içinde yüklü oluyor.

Paranızı Nasıl Alacaksınız?

Müşteri numaranız ve şifreniz ile internet şubesinden alabiliyorsunuz. Ayrıca size yollanan kart ile tüm ATM’lerden paranızı anında çekebiliyorsunuz.

Size yollanan kartı tüm alışverişlerinizde kullanabiliyorsunuz. Ayrıca paranızı Türkiye’de ki tüm PTT’lerden hiç bir ek ücret ödemeden alabiliyorsunuz. Daha ne olsun… Böyle bir hizmeti verdiği için binlerce müşteriye ulaşan N Kolay insanlara güvenmeyi tercih ediyor. Kredi notum düşük diye üzülme ve sende başvur….

Hakkında: admin

Bu Çok Okundu

Burgan Bank’tan 4 Yıl Vadeli BORÇ TEMİZLEME KREDİSİ!

Borç Transfer İhtiyaç Kredisi Özellikler Borç Transfer İhtiyaç kredisi ile tüm ödeme sıkıntılarını rahatlığa çevirebilirsiniz. …

2 yorumlar

  1. Oğuz ÖZDEMİR

    Çok acil olarak nakit ihtiyacım var nakit sıkıntısı nedeniyle ön ödeme yapmam mümkün değil ancak alacağım üzerinden yapabilirim bana dönermisiniz 0535 824 85**

  2. ahmet mercimek

    Banada 3000 lira lazim nasil alabiliriz numaram 054496570** 28 ay

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir